Lopta je pogodila ruku...
 SCREENSHOT Screenshot
PREVID NA MAKSIMIRU

Bila je velika gužva pred golom i čini se da nitko nije obraćao pozornost na tu situaciju
Piše: SNObjavljeno: 09. travanj 2021. 13:52

Analizira se poraz Dinama na svom travnjaku od Villarreala 0:1,a nakon svega se čini da Modri možda ipak imaju pravo biti nezadovoljni suđenjem njemačkih arbitara na Maksimiru.

Naime, već u 11. minuti mogao je biti sviran penal za Dinamo. Gostujući veznjak Dani Parejo igrao je rukom, lijevom rukom i tako spriječio gol nakon što je Atiemwen pucao glavom s nekih tri metra.

Bila je velika gužva pred golom i čini se da nitko nije obraćao pozornost na situaciju koja je umalo prošla - neprimijećeno.

Na prvu se činilo da je Parejo prsima blokirao udarac, no druga snimka otkriva pravo stanje stvari.

Kako je ta situacija izgledala možete provjeriti - OVDJE.

Villarreal je pobijedio iz penala u 44. minuti (Moreno), a sudac ga je opravdano i u skladu spravilima dosudio nakon igranja Theophilea rukom u kaznenom prostoru.

21. travanj 2024 04:13