Crvena zvezda

SCREENSHOT
SLAVLJE FRANCUZA

Kanga je okrivio Bukariju za veliku grešku u prvom poluvremenu, a na putu do svlačionice mu je prigovorio
Piše: SNObjavljeno: 09. rujan 2022. 06:26

Crvena Zvezda upisala je poraz na domaćem terenu u 1. kolu Europske lige od momčadi Monaca (1:0). Imali su domaćini prilika na utakmici, posebno Bukarija, Pešića i Kange koji su gađali su gredu, ali za sve promašaje kažnjeni su u 78. minuti kada je gostima dosuđen jedanaesterac kojeg je Embolo pretvorio u pogodak.

Ipak, osim pobjede Monaca valja izdvojiti i svađu između Kange i Bukarija. Susret je obilježila i svađa između Guelora Kange i Bukarija.

Kanga je okrivio Bukariju za veliku grešku u prvom poluvremenu, a na putu do svlačionice mu je prigovorio. Tada je umalo došlo i do fizičkog obračuna, a veliki skandal uspjeli su zaustaviti njihovi suigrači.

27. travanj 2024 01:02