Screenshot
OVO NIJE BILO SLUČAJNO

Bila je to večer gostiju u Europskoj ligi, Jakić je s Eintrachtom slavio u Sevilli, Lyon srušio Porto
Piše: HinaObjavljeno: 09. ožujak 2022. 21:35

U obje prve utakmice osmine finala Europske nogometne lige igrane u srijedu uspješniji su bili gosti, Eintracht iz Frankurta je u Sevilli svladao Betis sa 2-1, dok je Lyon sa 1-0 u Portu nadigrao istoimenog domaćina.

Sva tri pogotka u Sevilii postignuta su u prvom poluvremenu, goste je u vodstvo prekrasnim, maestralnim lobom doveo srpski reprezentativac Filip Kostić u 14. minuti, na 1:1 poravnao je Fekir u 30., da bi konačnih 1:2 postavio Kamada samo dvije minute kasnije.

Hrvatski veznjak Kristijan Jakić igrao je čitav susret za Eintracht.

GOLČINU KOSTIĆA MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Strijelac za pobjedu Lyona u Portu bio je Paqueta (58). Uzvrati su u Frankfurtu i Lyonu 17. ožujka.