French forward Karim Benzema (R) is congratulated by teammates after scoring during the Euro 2012 qualifier football match France vs. Luxemburg on October 12, 2010 at the Saint Symphorien Stadium in Metz. AFP PHOTO / FRANCK FIFE
PRIJATELJSKA

Francuska slavila u Varšavi

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 10. lipanj 2011. 01:14

Nogometaši Francuske pobijedili su na Legijinom stadionu u Varšavi domaćine Poljake 1-0 u prijateljskom dvoboju.

Jedini gol na utakmici zabio je 25-godišnji ofenzivni vezni nogometaš Wigan Athletica Charles N'Zogbia u 12. minuti. Njegov je to prvi pogodak pri drugom nastupu u nacionalnom dresu.

Pomogao mu je pritom poprilično i domaći stoper Jodlowiec, koji je njegov udarac lijevom nogom malo iskosa s desne strane skrenuo u mrežu prevarivši golmana Szczesnyja.

Momčad Laurenta Blanca, koja je nastupila u kombiniranom sastavu, u kojem je debitirao 23-godišnji playmaker Sochauxa Marvin Martin odigravši svih devedeset minuta, tako je niz bez poraza zaokružila na deset utakmica.