Jutarnji list
PRIPREME ZA VARDAR

EKSKLUZIVNI VIDEO IZ SLOVENIJE Prva pobjeda legende na klupi Modrih i veliki povratak Pivarića

Piše: Alen LesičkiObjavljeno: 07. srpanj 2016. 12:20

Dinamo je Sloveniju napustio s pobjedom, prvom u mandatu Cice Kranjčara. Nakon dva remija, u generalki uoči početka sezone “modri” su svladali Kopenhagen 1-0 pogotkom Domagoja Antolića u 83. minuti. Šovšić je izveo slobodni udarac, povratnom loptom našao je kapetana, koji je golom u malu mrežicu osigurao trijumf protiv prvaka Danske koji, baš poput Dinama, u borbu za Ligu prvaka kreće od drugog pretkola.

Bila je to dobra utakmica. Tvrda, agresivna s obje strane, i s malo prilika. Upravo onakva kakva “modre” čeka u Skoplju sljedeći tjedan. Dobra vijest je povratak Josipa Pivarića, koji je upisao prve minute nakon ozljede u La Mangi, zbog koje je propustio cijelu proljetnu sezonu, ali i Euro u Francuskoj.

Od petka se Kranjčaru, Sopiću i Vlaku priključuje Marko Marić, sin bivšeg vratara Dinama Zvonka Marića. Bivši junior Dinama igrao je u Grčkoj, Francuskoj i SAD-u, a inače je vjenčani kum Nike Kranjčara.

18. svibanj 2024 11:58