MARKO TODOROV/CROPIX Cropix
DOBRO JE PROŠAO

Po svim nogometnim kriterijima to je bio pogibeljan start
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 04. prosinac 2021. 19:08

U 9. minuti utakmice između Gorice i Osijeka Jurica Pršić morao je napustiti teren nakon pogibeljnog starta igrača Osijeka Amera Hiroša. Ne znamo koliko je težina Prširove ozljede, ali može biti sretan što nije došlo do loma noge.

Ono što nam nikako nije jasno je kako je Hiroš za takav start mogao dobiti samo žuti karton? Po svim nogometnim kriterijima to je bio pogibeljan start koji se mora kazniti izravnim crvenim kartonom.

SCREENSHOT

Sudac Goran Pečarić možda nije najbolje vidio Hirošev start, ali nakon što mu je pokazao samo žuti karton izostala je reakcija VAR sobe. Tamo je sjedio Dario Kulušić, ali on se nije javio. Potpuno neshvatljivo.

Hiroš je, da stvar bude gora, zabio gol za 1:1 u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

24. travanj 2024 22:35