NOĆNA MORA U EMIRATIMA

Gudelj očajan nakon poraza: 'Neki misle samo na sebe, ovo neće završiti dobro...'

Tako se ne igra na SP-u! Previše smo solirali, ni traga kolektivnosti i jednostavnosti, sve sami pojedinačni pokušaji unaprijed osuđeni na neuspjeh - kaže izbornik
Piše: Branko StipkovićObjavljeno: 18. listopad 2013. 21:43

Težak poraz na obali Omanskog zaljeva, posrnuće koje je koliko-toliko ublaženo počasnim pogotkom. Gotovo ništa nisu mogli odabranici Ivana Gudelja, maločim su se iskazali. Prvi svijetli insert bila je Halilovićeva lopta u desnu vratnicu već u 6. minuti, drugi pak Murićev pogodak. Većina ostalog svodila se na demonstraciju vrijednosti marokanskih aduta, na oduševljenje 500-600 njihovih grlatih, prema suparniku nekorektnih navijača; od naših smo zamijetili samo jednog mladića s dvije djevojke te pripadajućom državnom zastavom.

Ivan Gudelj nakon debakla je izjavio:

- Igrali smo loše, rasuli se poslije desetak minuta. Tako se ne nastupa na SP-u! Previše smo solirali, ni traga kolektivnosti i jednostavnosti, sve sami pojedinačni pokušaji unaprijed osuđeni na neuspjeh. Neki su mislili samo na sebe. Maroko agresivniji, željniji pobjede. Nastavimo li tako zaista neće biti dobro...

21. rujan 2024 16:39