Navigation toggle

Matko Zidrum

ČEKA GA DUG OPORAVAK

Jedna od najčudnijih ozljeda u HNL-u ove sezone: Mlada nada šokantno završila sezonu - na treningu

‘Bio sam ljut i razočaran u prvom trenutku, ali sam shvatio da od toga nemam ništa‘.
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 10. prosinac 2021. 21:29

Zoran Kvržić propustio je gostovanje na Aldo Drosini zbog crvenog kartona kojeg je zaradio u četvrtfinalu Kupa u Osijeku. Kaznu je odradio te se opet stavio na raspolaganje treneru Zekiću, koji u nedjelju u Maksimiru neće moći računati na čak sedam svojih igrača. Treći žuti karton u Puli su dobili kapetan Goran Paracki, njegov zamjenik Ivan Krstanović te mladi veznjak Arijan Brković, dok su zbog ozljeda izvan konkurencije Bruno Bogojević, Alen Grgić, Vinko Soldo i Matko Zirdum.

Posljednji je na popis ozlijeđenih stigao mladi stoper Zirdum, koji je nesretno stradao na treningu. U pitanju je teška ozljeda koljena te je ova sezona za njega po svemu sudeći završena kad su nastupi u pitanju.

– Radilo se o bezazlenoj situaciji u kojoj sam mijenjao pravac kretanja. Odmah sam znao da nešto nije uredu. To je sastavni dio nogometa. Bio sam ljut i razočaran u prvom trenutku, ali sam shvatio da od toga nemam ništa te sam se već od danas posvetio rehabilitaciji. Znam da je ispred mene mukotrpan rad, ali motiviran sam da se vratim na terene što prije - rekao je Matko Zirdum.

Standings provided by SofaScore LiveScore
16. prosinac 2025 03:23