Ozljeda Perkovića

ZELJKO HAJDINJAK Cropix
POBJEDA MODRIH

Dinamo dobio prijateljsku utakmicu i ostao bez stopera? Kulenović ‘riješio‘ okršaj u Međimurju

Branič Dinama zadio je problem prilikom skoka koji je prethodio pogotku
Piše: SNObjavljeno: 10. listopad 2024. 17:36

Nogometaši Dinama upisali su pobjedu u prijateljskom susretu protiv Poleta u Svetom Martinu na Muri. Modri sastav slavio je protiv domaćina rezultatom 1:0, a jedini strijelac na utakmici bio je Sandro Kulenović.

Nenad Bjelica u ovoj je utakmici na teren izveo dvije postave, jedna je igrala u prvom, a druga u nadolazećem poluvremenu. u prvom dijelu sastav je izgledao ovako: Filipović - Moharrami, Bernauer, Perković, Oliveras - Mišić, Faye, Rog - Cordoba, Stojković, Kulenović, dok su u nastavku utakmice na teren izašli: Filipović - Ristovski, Perić, Torrente, Ogiwara- Šunta, Ademi, Šutalo - Špikić, Andrić, Miljak.

Dodajmo i da je u prvom dijelu došlo do ranije izmjene Maura Perkovića koji se, čini se, ozlijedio. Branič Dinama zadio je problem prilikom skoka koji je prethodio pogotku Kulenovića, te je zbog toga napustio teren u 40. minuti.