
Dinamo bi uskoro mogao dobiti novo pojačanje, a riječ je o mladom španjolskom stoperu Sergiju Dominguezu (20), koji bi u Zagreb došao iz redove Barcelone.
Trenutačno je član Barcelone Atlètic, B, a za prvu momčad slavnog katalonskog kluba je nastupio šest puta (tri puta u La ligi, dva puta u Ligi prvaka i jednom u Kupu).
U La ligi je igrao protiv Villarreala, a sažetak jednog njegova nastupa objavljen je na YouTubeu, uz intrigantno pitanje - je li Sergi Dominguez dovoljno dobar za prvu momčad Barc?
Taj video možete pogledati OVDJE, a ovo su komentari navijača:
„Još nisam siguran u njega, treba mu dati još prilika da vidimo kako će se snaći u momčadi”, napisao je jedan navijač.
Drugi je istaknuo da je imao problem s Villarrealovim „brzancima”:
„Imao je problema s brzim napadačima Villarreala, ali mislim da možete postati važan dio momčadi ako dobije više prilika.”
Većina navijača u komentarima je tada pisala da Dominguezu treba vremena i više prilika kako bi postao dio Barcine prve momčadi, a jedan navijač ga je vidio kao nasljednika tadašnjih stopera:
„Zapravo, nije toliko loš. Ako Inigo Martinez, Eric Garcia ili Christensen odu sljedeće ljeto, on bi mogao biti dobra zamjena.”
Mladi Španjolac bi u Dinamu trebao dobiti ono što su navijači katalonskog diva zazivali, a to je prilika da dokaže svoju vrijednost.
Komentari (0)