Akcija Oršić-Petković

Screenshot
ZA ŠPICE EMISIJA

U 57. minuti vidjeli smo potez utakmice, genijalnost u izvedbi modrog dvojca Oršić-Petković
Piše: SNObjavljeno: 14. rujan 2022. 20:17

Činilo se da je sve izgubljeno za Dinamo na San Siru, igrala se 55. minuta, na semaforu je pisalo 2:0 za Milan, a navijači Modrih već su lagano potonuli na tribinama, nakon šokantnog kraja prvog i početka drugogo dijela.

Podsjetimo, Milan je poveo golom Girouda iz penala u 45. minuti, nakon nespretnog prekršaja Šutala, a onda već u 2. minuti nastavka primio novi gol, zabio je Saelemaekers.

Ali nisu se Modri predali, upravo suprotno. U 57. minuti vidjeli smo akciju utakmice, genijalnost u izvedbi paklenog modrog dvojca Oršić-Petković.

Akciju je po lijevom krilu započeo Oršić koji je pronašao Petkovića na rubu kaznenog prostora, a ovaj maestralno iza leđa odigrao dupli pas i servirao Orši loptu na njegovu poziciju, iz koje najčešče zabija.

Bio je to jedan od najljepših golova Dinama ove godine, akcija koja je svima na stadionu izmamila uzdah.

POGLEDAJTE GOL DINAMA IZ NOGOMETNIH UDŽBENIKA

Nažalost, Modri nisu uspjeli izjednačiti iako su imali nekoliko dobrih pokušaja, a Milan je iskoristio svoju priliku u 77. minuti i otišao na 3:1. Zabio je Pobega na asistenciju Thea Hernandeza.

26. travanj 2024 03:26