Screenshot (MAXSport)
JE LI OVO MOGUĆE?

Cordoba je pognuo glavu u nevjerici, nije mogao vjerovati da je promašio ovakvu priliku
Piše: SNObjavljeno: 25. rujan 2024. 21:21

Dinamo je nešto teže od očekivanog prošao prvu prepreku u SuperSport Hrvatskom nogometnom kupu. Rezultatom 1:3 svladali su domaćina NK Banjole i prošli u osminu finala.

Nakon 10. minute na semaforu je bilo 0:2 te je izgledalo da će ovo biti "jednosmjerna ulica" za Modre, no domaći su pogodili u 34. minuti i unijeli paniku. Tako je bilo sve do 86. minute kada je Ademi zabio za konačnih 1:3.

Mogla je pobjeda Dinama biti i veća, a najbolju priliku za to promašio je Juan Cordoba u 87. minuti. Petković je ukrao loptu vrataru Tepšiću i dodao Kolumbijcu koji je pred sobom imao praznu mrežu, no s nekoliko metara promašio je čitava vrata.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu

Dinamovo krilo odmah je pognulo glavu u nevjerici, nije mogao vjerovati da je promašio ovakvu priliku, a sličnu reakciju imao je i Petković, koji je imao "sigurnu" asistenciju. Prije reprezentativne stanke bio je u nekoliko situacija gdje je bio blizu prvijenca, ali još uvijek nije uspio postići pogodak u plavom dresu.

Dinamo će u osmini finala Kupa igrati protiv vodeće momčadi 2. NL, NK Bjelovar.

25. rujan 2024 21:21