VOJKO BASIC Cropix
PRVENSTVO JUNIORA

Dinamo u zadnjim minutama izveo preokret koji bi mogao odlučiti prvaka, slavili i mladi hajdukovci

Bijeli će se okititi titulom i u slučaju izjednačenog bodovnog učinka
Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 20. svibanj 2023. 14:59

Juniori Hajduka i Dinama vode veliku bitku za prvaka Hrvatske, a Modri su danas izborili vrlo važnu pobjedu golovima u završnici susreta. U izrazito važnoj utakmici koja bi mogla odlučiti prvaka Hrvatske juniori Dinama su pobijedili Goricu s 3:1, piše Slobodna Dalmacija.

Gosti su poveli u 38. minuti, a na izjednačenje se čekalo sve do 79. minute. Dinamo je do potpunog preokreta došao sedam minuta kasnije, a za konačnih 3:1 su zabili u zadnjoj minuti susreta.

Hajduk je ranije danas golovima Brajkovića i Vrcića svladao Varaždin u gostima s 2:1.

Dinamo je tako ostao na prvom mjestu s 68 bodova, naspram Hajdukovih 66, ali splitska momčad ima i utakmicu manje.

Do kraja prvenstva juniori Hajduka igrat će protiv Mladosti u Poljudu, te protiv Osijeka i Inkera u gostima. Pobijede li sve tri utakmice, bit će prvaci, a u slučaju izjednačenih bodova na kraju sezone Hajduk će također biti prvak zbog boljeg međusobnog omjera. Podsjećamo, Bijeli su pobijedili Dinamo u Maksimiru s 1:2, dok su prije pet dana zadnjim udarcem na utakmici zabili za 1:1.

Dinamo ima još samo dvije utakmice do kraja prvenstva, idući tjedan će ugostiti Varaždin, dok im u zadnjem kolu stiže Osijek.

30. travanj 2024 04:26