Juniori Hajduka podižu pehar

VOJKO BASIC Cropix
4:0 ZA KRAJ

Hajduk je opet prvak! Juniori obranili titulu, uvjerljivom završnicom stavili točku na i sjajne sezone

Trebao im je samo bod, no od prve minute Splićani su krenuli po sva tri i upisali veliku pobjedu.
Piše: Jurica RadićObjavljeno: 04. lipanj 2022. 11:55

DUGOPOLJE – HAJDUK 0:4 (Domančić 43', 61', Pukštas 49', Vrcić 65')

DUGOPOLJE – Stadion Hrvatski vitezovi. Gledatelja 800. Sudac. Ante Terzić (Split). Pomoćnici: Kuduz i Sarić. Delegat: Doljanin.

DUGOPOLJE: Pelivan (od 76. Giovinazzo) – Milišić (od 55. Bilić), Vukman, Vuko, Stjepanović (od 55. Zovkić) – Jerković, Varnica, Čilaš (od 64. Radoš)– Petrović (od 76. Ujević), Kojadin (od 55. Vučić), Mustapić. TRENER: Ivica Žuljević.

HAJDUK: Buljan (od 73. Fejsuk) – Đolonga (od 73. Jurić-Petrašilo), Bradarić, Prpić, Letaj – Krolo (od 63. Lazar), Vladušić – Domančić (od 78. Capan), Pukštas (od 73. Jakir), Hrgović (od 63. Brajković) – Čuić (od 46. Vrcić). TRENER: Marijan Budimir.

Pobjedom u posljednjem kolu u Dugopolju nad istoimenim domaćinom od 4:0 juniori Hajduka obranili su naslov prvaka Prve HNL. U zadnje kolo ušli su igrači Marijana Budimira sa dva boda prednosti ispred Dinama, u Dugopolju im je trebao samo bod, ali uvjerljivom pobjedom osigurali su obranu naslova prvaka. Dominantni su hajdukovci bili od prve minute, Dugopolje je dobro odolijevalo do finiša prvog dijela. Vratar Peliavan je u tri situacija zaustavio Čuića, ali na poluvremenu su Bijeli ipak stigli do vodstva preko Domančića nakon sjajne akcije Prpića i Pukštasa. Pitanje pobjednika riješeno je u 15 minuta sa još tri pogotka u mreži Dugopoljaca za novu feštu naslova prvaka juniora Hajduka.

07. rujan 2024 23:56