Yassine Benrahou

TOM DUBRAVEC/Cropix
ZATVORENA UTAKMICA

Hajduk na Poljudu remizirao protiv Budimirove nove momčadi, gol ‘skuhala‘ kombinacija Livaja-Benrahou

U poluvremenu je došlo do brojnih izmejna, a gosti su izjednačili nakon pogreške Buljana
Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 24. lipanj 2023. 21:13

Hajduk - Široki Brijeg 1:1 (Benrahou 29./Chinedu 83.)

Split, stadion Poljud. Zatvorena utakmica. Sudac: Ante Terzić.

HAJDUK: Silić, Đolonga, Ferro, Šarlija, Hrgović, Lauš, Grgić, Dolček, Sahiti, Benrahou, Livaja (drugo poluvrijeme: Buljan, Krolo (od 77. Capan), Petrašilo, Prpić, Melnjak, Pukštas, Krovinović, Brajković, Kalik, Čuić (od 77. Antunović), Ćubelić). Trener: Ivan Leko.

ŠIROKI BRIJEG: T. A. Tomić, Pranjić, Barišić, Vukoja, Kpan, Lukić, Musa, Lasić, Gašpar, Čavar, Kuprešak (drugo poluvrijeme: T. A. Tomić (od 62. Puljić), Marčić (od 62. Prusina), Šuto, Dadić, M. Matić, Lovrić, T. Tomić, Bagarić, Vukelić, F. Matić, Chinedu). Trener: Marijan Budimir.

Hajduk je odigrao prvu pripremnu utakmicu ovog ljeta i u dvoboju zatvorenom za javnost odigrao 1:1 sa Širokim Brijegom, čiji je trener bivši strateg splitskih juniora Marijan Budimir.

Domaćin je poveo u 29. minuti, Marko Livaja je odradio uspješan prodor i pucao iskosa, vratar Tomić je obranio, a odbijenu loptu na 20 metara primio je Yassine Benrahou, koji je lijepo pogodio gornji kut vrata.

U poluvremenu je došlo do brojnih izmjena na obje strane, a gosti iz BiH u 83. su došli do izjednačenja. Pogrešku vratara Borne Buljana iskoristio je Stephen Chinedu, Nigerijac koji je nekad bio član Hajduka.

19. svibanj 2024 00:10