Noa Skoko

TOM DUBRAVEC Cropix
PRIJATELJSKI OGLED

Hajduk u završnici porazio BiH prvoligaša, Gattuso na poluvremenu zamijenio Livaju, presudio 18-godišnjak

Bijeli su u drugom dijelu stvorili nekoliko dobrih šansi, no do pogotka se čekalo do 96. minute
Piše: SNObjavljeno: 29. lipanj 2024. 20:58

Hajduk - Posušje 1:0 (Skoko 86.)

Sastav Hajduka: Kalinić (od 30. Silić, od 60. Buljan), Moufi (od 46. Hrgović), Melnjak (od 46. Diallo), Prpić (od 46. Šarlija), Uremović (od 46. Skelin), Krovinović (od 46. Jurak), Capan (od 46. Jurak), Kalik (od 46. Pukštas), Šošić (od 46. Brajković), Sahiti (od 46. Durdov), Livaja (od 46. Trajkovski).

Nogometaši Hajduka pobijedili su BiH prvoligaša Posušje rezultatom 1:0 u zatvorenoj trening utakmici koju su momčadi odigrale u trening opremi na pomoćnom terenu Poljuda, izvještava splitski klub na službenoj stranici.

Nakon prvog dijela koji je završio bez pogodaka, Hajduk je u nastavku stvorio nekoliko dobrih prilika, ali pobjednički pogodak stigao je tek pred sam kraj utakmice. Roko Brajković je lijepim driblingom probio stranu i ubacio pred vrata, a Noa Skoko je pokupio odbijanac i pogodio iz blizine.

Trener Gennaro Gattuso dao je igračima slobodan dan u nedjelju, a već u ponedjeljak Bijeli putuju na središnji dio priprema u Sloveniju gdje će provesti do 10. srpnja i odigrati četiri prijateljske utakmice.

05. rujan 2024 23:12