MAXSPORT/SCREENSHOT
ZLATNA PRILIKA

Dinamo je ostao u utrci za dvostruku krunu, a Hajduk je na kraju iz nje ispao
Piše: SNObjavljeno: 04. travanj 2024. 12:34

Nakon 180 minuta nogometa na Poljudu, Hajduk se praktički oprostio od trofeja u ovoj sezoni. Dinamo je poslije slavlja u HNL-u trijumfirao i u Kupu te zadao težak udarac navijačima i Upravi splitskog kluba.

Modri su ponovno slavili s minimalnih 0:1, taman koliko je i potrebno za pobjedu, a sve je moglo biti drugačije da je Niko Sigur zabio za izjednačenje u 96. minuti. Hajdukov veznjak primio je loptu u gužvi na 11 metara i snažno opalio, ali njegov udarac odsjeo je na gredi Nevistićeva gola. Bila je to zlatna prilika za Bijele, trenutak koji će Sigur i Mislav Karoglan još dugo pamtiti...

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu.

Da je mladi Hajdukov veznjak pospremio taj udarac, utakmica bi otišla u produžetke gdje bi Hajduk imao psihološku prednost nad Dinamom koji je ionako bio u padu nakon izlaska Martina Baturine s terena. A onda tko zna...

Kako god, budući da je Sigur promašio, sve takve priče ostaju u sferi "kad bi bilo, što bi bilo". A realnost je jednostavna: Dinamo je ostao u utrci za dvostruku krunu, Hajduk je iz nje ispao.

04. travanj 2024 13:26