![Fabio Cannavaro](https://static.jutarnji.hr/images/slike/2025/02/07/k_36139373_640.jpg)
Prema prvim prognozama liječnika, Marko Livaja će tri tjedna biti izvan terena zbog ozljede gležnja koju je zadobio na kraju susreta s Rijekom.
To znači da će Livaja izostati s utakmica protiv Osijeka, Slaven Belupa i Rudeša koje slijede Bijelima u nastavku sezone. Velik hendikep za momčad Mislava Karoglana slijedi u tri susreta na početku veljače, a uz to Bijeli u Osijeku nemaju na raspolaganju ni Sigura i Sahitija koji su zaradili po tri žuta kartona.
Podsjetimo, kapetan Hajduka je u trećoj minuti sudačke nadoknade napravio prekršaj u protivničkom šesnaestercu, ali je pritom izvrnuo gležanj. Stisnuo je zube i pokušao nastaviti, ukazivala mu se liječnička pomoć pokraj terena, međutim shvatio je da je ozljeda ozbiljnije prirode te je napustio travnjak.
Rijeka je ovom pobjedom preuzela vrh ljestvice s 41 bodom koliko ima i Hajduk, ali uz slabiju razliku pogodaka.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....