ZELJKO PUHOVSKI Cropix
OKRŠAJ NA KAJZERICI

Lokosi remizirali s ukrajinskim prvoligašem, pogodak za zagrebačku momčad postigao Duje Čop

‘Možda smo mi stvorili više prilika, ali čini mi se da je remi najrealniji ishod‘, kaže trener Čabraja
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 19. srpanj 2024. 20:21

Nogometaši Lokomotive odigrali su na svom kampu na Kajzerici još jednu pripremnu utakmicu. Suparnik Lokosima bio je ukrajinski prvoligaš Zorya i ogled je okončan neodlučenim 1:1 (0:1) rezultatom. Pogodak za Lokose postigao je Duje Čop u 55. minuti, dok je strijelac za goste bio Benito (20.).

Lokomotiva je utakmicu počela u ovom sastavu (4-2-3-1): Šubarić - Karačić, Živković, Leovac, Žilinski - Smakaj, Fetai - Tošković, Baždarić, Goričan - Čop. U drugom poluvremenu igrali su: Hendija - Vranjković, Mašić, Utrobičić, Dajčer - Krolo, Bošković - Stanić, Kukavica, Sušak - Čuić.

- Bila je to zanimljiva utakmica, ukrajinska se momčad predstavila u dobrom izdanju. Bilo je dosta šansi na obje strane, možda smo stvorili više prilika, ali čini mi se da je remi najrealniji ishod ovoga dvoboja - rekao je trener Lokosa, Silvijo Čabraja.

Dodajmo da su ovu utakmicu zbog lakših ozljeda preskočili Mudražija i Mersinaj.

07. rujan 2024 15:52