GORAN MEHKEK Cropix
TEK SLIJEDI PRAVO SLAVLJE

Mudražiju su na tribinama podržali najvjerniji prijatelji, a on im je to vratio na najbolji način
Piše: Vito TomasObjavljeno: 16. prosinac 2023. 18:02

U susretu 19. kola SuperSport HNL Lokomotiva je na Kranjčevićevoj s 3:0 pobijedila Istru. Fantastična je to bila predstava igrača Lokomotive koji su upisali pobjedu u prvenstvu nakon dva i pol mjeseca, a ovaj će dan posebno pamtiti jedan igrač domaćina.

Riječ je o Robertu Mudražiji koji danas slavi momačku večer. Njega su na tribinama podržali njegovi najvjerniji prijatelji, a on im je to vratio na najbolji mogući način. Nakon što je ušao u igru na početku drugog poluvremena, svoju igru okrunio je pogotkom u 92. minuti za potvrdu pobjede Lokomotive i početak slavlja s prijateljima.

MUDRAŽIJIN POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Mudražija nije krio svoju sreću i zadovoljstvo te je odmah otrčao do tribina po veliki zagrljaj sa svojim ‘momcima‘. Da se slavlje upotpuni pobrinuo se i trener domaćih Silvio Čabraja koji je nakon pogotka Mudražiju izvadio iz igre koji je po izlasku još jednom pozdravljen velikim ovacijama s tribina.

U svakom slučaju, ovo će biti jedan nezaboravan dan za igrača Lokomotive kojem tek slijedi pravo slavlje.

17. svibanj 2024 08:47