NIJE SE PROSLAVIO

VIDEO Ovo je neshvatljivi kiks Kalinića: Pogledajte trenutak zbog kojeg su se svi na Poljudu uhvatili za glavu

Dobio je Kalinić povratnu loptu, no predugo je čekao na ispucavanje
Piše: SNObjavljeno: 26. listopad 2024. 16:41

Hajduk i Lokomotiva igraju utakmicu 11. kola SHNL-a na Poljudu, a već u prvih pola sata bilo je puno uzbuđenja u Splitu. U sedmoj minuti Marko Livaja doveo je Bijele u prednost nakon udarca iz kuta, ali nakon 20 minuta uslijedio je šok za vodeću momčad lige.

Lovre Kalinić stao je na gol Hajduka i napravio kardinalnu grešku u 27. minuti. Dobio je povratnu loptu, no predugo je čekao na ispucavanje. Čop mu je ušao u blok, vratar Hajduka ga je pogodio i lopta se odbila u mrežu.

KARDINALNU GREŠKU KALINIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Srećom po Kalinića, Sigur je postigao pogodak u 76. minuti za 2:1 Hajduka, rezultat koji je stajao na semaforu nakon posljednjeg sučevog zvižduka. Hajduk ostaje neporažen nakon 11. kola i prvi je na ljestvici s 27 bodova na kontu.

26. listopad 2024 17:57