GORAN MEHKEK Cropix
KAKO SU IGRALI

Evo kome je Perić oteo epitet igrača utakmice, a i rijetko je koji sudac dobio ovako visoku ocjenu!

Beljo istinski ‘killer‘, Bočkaju klicali ‘Pero, Pero!‘, Osijek odigrao najbolje poluvrijeme u sezoni.
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 21. kolovoz 2022. 00:03

Izvrsna predstava Modrih uoči europskog susreta s norveškim Bodo/Glimtom u srijedu. Dinamo je u derbiju 6. kola svladao Osijek s visokih 5:2, iako su Bjeličini nogometaši pružili sasvim solidan otpor.

Evo kako su ocijenjeni igrači obiju momčadi:

OSIJEK

Najbolji u momčadi:

Kleinheisler 7 - prava radilica, neumorni rad(t)nik, uz pomoć Mišića bio je i strijelac.

Ivušić 6 - zacijelo je čudan osjećaj primiti čak pet pogodaka, a nisi ni za jedan kriv...

Lončar 5 - propustan, loše se postavljao, Dinamo je zabijao s peterca.

Bralić - premalo igrao za ocjenu, izašao zbog ozljede u 10. minuti.

Barišić 5 - što vrijedi za Lončara, vrijedi i za Barišića.

Miloš 6 - pozitivnu je ocjenu dobio samo zbog napadačkog dijela igre, centrirao je odlično Belji za pogodak.

Brlek 5,5 - dosta pretrčao, ali malo viđen, nekonkretan.

Jugović 6,5 - u prvom je dijelu, s Kleinheislerom, držao niti dobre igre gostiju.

Jurčević 5 - lošu je partiju na kraju začinio i autogolom.

Fiolić 6 - neugodan u prvom poluvremenu, nestao u nastavku.

Beljo 7 - još je jednom potvrdio golgetersku klasu, istinski je "killer" u 16-ercu.

Lovrić 5 - ušao je u igru već u 10. minuti, ali ništa nije pokazao.

Bakić - premalo igrao za ocjenu.

Gržan - premalo igrao za ocjenu.

Mierez - premalo igrao za ocjenu.

Fućak - premalo igrao za ocjenu.

Trener Bjelica 6 - prvo je poluvrijeme bilo najbolje što je Osijek odigrao ove sezone.

DINAMO

Perić 8 - dobar u obrani, što mu je temeljna zadaća, a s dva je gola "isprašio" svoje Osječane.

Livaković 6,5 - nije kriv za pogotke, obranio je dvije teške lopte.

Moharrami 6,5 - solidan, lijepo je asistirao Petkoviću za pogodak.

Lauritsen 6 - nadmudrio ga Beljo uoči prvoga gola gostiju.

Bočkaj 7,5 - orilo se sa zapadne tribine "Pero, Pero", kao nagrada za dva filigranska centaršuta, ali i uklizavanja.

Mišić 6,5 - povezivao igru Plavih, nedostajat će protiv Boda.

Menalo 5,5 - tek smo ga povremeno vidjeli, premalo.

Ivanušec 7 - bolji i agilniji u prvom dijelu, inicirao prvi pogodak, najvažnije je da se vraća u formu.

Tolić 5 - kao da ga nije ni bilo, je li mislima već u Mariboru?

Oršić 7 - načeo goste, razigran i rastrčan u nastavku.

Petković 7,5 - dvostruki strijelac Perić oteo mu je epitet igrača utakmice. Raspoložen za igru, lucidan i ubojit...

Špikić 6 - "natjerao" je Jurčevića na autogol.

Drmić 6 - poremetio je obranu gostiju, imao je jednu šansu.

Baturina - premalo igrao za ocjenu.

Gojak - premalo igrao za ocjenu.

Trener Čačić 7 - sve je napravio što je trebalo - odmorio neke igrače i upisao vrijedna tri boda.

Sudac Kolarić 7 - dobrim je suđenjem potvrdio kako je jedan od naših najtalentiranijih arbitara.

04. svibanj 2024 13:13