Kristijan Lovrić

TOM DUBRAVEC/CROPIX Cropix
REMI I PORAZ

Osijek vodio s visokih 3:0 pa sve prokockao! Slovenci im utrpali četiri komada pa su jedva izvukli remi

Nogometaši Osijeka odradili su prve pripremne susrete tijekom zimske stanke
Piše: HinaObjavljeno: 07. siječanj 2023. 16:01

Nogometaši Osijeka odradili su prve pripremne susrete tijekom zimske stanke te su u jednom danu odigrali dvije utakmice, u prvoj su remizirali, a potom su izgubili.

Dvoboj Osijeka i slovenskog prvoligaša Kopera završio je bez pobjednika 4-4 premda su Osječani vodili 3-0. Uvodna tri pogotka za Osijek, do 23. minute, postigao je Josip Špoljarić. Trenutačno drugoplasirana momčad slovenskog prvenstva potom je okrenula rezultat te je u 72. minuti povela 4-3. Konačnih 4-4 postavio je Ognjen Bakić u 76. minuti.

Osijek je potom igrao protiv mađarskog prvoligaša Honveda, koji je u ovom trenutku pretposljednja momčad tamošnjeg prvenstva. Autogolom Mihaela Žapera Honved je poveo u 24. minuti. Povratnik na terene Kristijan Lovrić je izjednačio u 69. minuti, a pobjedu Honvedu je osigurao Nenad Lukić golom devet minuta prije kraja.

26. travanj 2024 23:35