JOSKO PONOS Cropix
KAKO SU IGRALI

Biuk najbolji u Jadranskom derbiju, a Hajdukov džoker mogao bi jednom krenuti i od prve minute

Ocijenili smo sudionike Jadranskog derbija koji se ove srijede odigrao na Poljudu
Piše: Jurica RadićObjavljeno: 14. rujan 2022. 19:06

U odgođenom susretu 2. kola SuperSport HNL-a Hajduk je na Poljudu u debiju novog trenera Mislava Karoglana pobijedio Rijeku s 2:0. Golove za Bijele postigli su Stipe Biuk i Nikola Kalinić.

Pogledajte kako smo ocijenili sudionike Jadranskog derbija:

HAJDUK

NAJBOLJI – Biuk 7 -napokon je zasjao u jednom proboju, prelomio je utakmicu pokazavši zašto je proglašen najveći aktualnim talentom Bijelih

Krovinović 6 - korektno odradio posao u sredini, pomicao igru prema naprijed

Mlakar 5,5 - nije kao na prethodnoj utakmici izlazio u prigode, prilično nezamjetan

Livaja 6,5 - asistirao Kaliniću, propustio veliku prigodu kada mu je Galešić skinuo zicer

N.Kalinić 7 - džoker s klupe neumoljivo zabija, a mogao bi jednom krenuti od prve minute

Lovrencsics 6 - unio malo svježine po desnoj strani u drugom dijelu

Kalik - premalo igrao za ocjenu

Krolo - premalo igrao za ocjenu

Pukštas - premalo igrao za ocjenu

TRENER: Karoglan 6,5 bilo je važno ostvariti pobjedu na premijeri.

RIJEKA

NAJBOLJI - Labrović 5,5 - bez spektakularnih obrana, ali najmanje slab u jako lošem izdanju riječke momčadi u jadranskom derbiju

VOJKO BASIC Cropix

Lunetta 5 - zaradio isključenje u osam minuta, nepotreban je posebno bio prekršaj za drugi karton

Galešić 5 - preko njega je Biuk pucao kod prvog pogotka, previše posla za obranu u nastavku

Vlasenko 5 - namučio se nakon ulaska Kalinića koji mu je pobjegao za drugi pogodak

Vukčević 5 - bez učinka u ofenzii, puno problema, posebno u prvom dijelu u obrani

Ampem 5 -htio je više nego što je mogao, ali nitko ne može sam

Selahi 5 - dosta trke, čak i nisu Riječani loše defanzivno držali sredinu u prvih 60-ak minuta

Hodža 5 - nije sredina uspjela zadržati napade Hajduka u nastavku utakmice

Bušnja 5 – neprimjetan, zamijenjen na poluvremenu, ali ionako je mogao na "tuširanje" veći dio momčadi

Djouahra 5 - bez ofenzivnog učinka u momčadi koja teško prenosi loptu preko središnje linije

Obregon 5- imao jedinu šansu Rijeka, ali mlako je zapucao prema Kaliniću

Vrančić 5 - ništa nije uradio u drugom dijelu kada Rijeka nije ni zapucala prema vratima Hajduka

Simčić -premalo ighrao za ocjenu

Djuričin - premalo igrao za ocjenu

Dujmović - premalo igrao za ocjenu

TRENER: Cosmi 5 - koliko god se ljutio, momčad mu izgleda jako loše u svim linijama.

SUDAC: Bel 7 - korektno vodio i kontroliirao utakmicu u kojoj nije bilo VAR intervencija.

26. travanj 2024 16:12