Bernard Karrica se vratio u Rijeku nakon sjajne sezone u Dragovoljcu

DAMIR KRAJAC Cropix
TREĆI PRIPREMNI OGLED

Rijeka remizirala s Bravom, Vučkić otpao zbog birokracije, a Karrica zabio za izjednačenje s 20 metara

Rijeka je u trećoj pripremnoj utakmici upisala prvi remi, protiv Brava je bilo 1:1
Piše: Siniša LončarObjavljeno: 01. srpanj 2022. 20:14

RIJEKA - BRAVO 1:1 (Karrica 84'/Trontelj 9')

Kranjska gora Stadion u Kranjskoj gori. Bez gledatelja. Sudac: Anže Jerič (Slovenija).

RIJEKA: Labrović – Krešić, Pavlović, Vukčević - Ampem, Selahi, Alvarez, Vrančić, Jurišić - Obregon, Frigan (još su igrali: Nwolokor, Braut, Karrica, Liber, Stanić, Lepinjica, Hodža, Dujmović, Smolčić, Bušnja). Treneri: Dragan Tadić/Fausto Budicin.

BRAVO: Orbanić, Maružin, Štor, Puconja, Kavčič, Nsana, Trdin, Trontelj, Vodeb, Milič, Burin. Trener: Dejan Grabič. Još su igrali: Španring, Trdin, Šaranić, Kurtović, Selan, Marjanac. Trener: Dejan Grabič.

Nogometaši Rijeke u trećem su pripremnom ogledu upisali prvi neriješeni rezultat, Bijeli su ovog puta odigrali 1:1 s ljubljanskim Bravom. Rijeka je bila bez Harisa Vučkića, u zapisniku ga nije bilo zbog birokratskih razloga, kojima se treba finalizirati njegov ostanak na Rujevici, dok Solano i dalje vuče sitnu ozljedu pa je i on preskočio ovaj ogled.

Nogometaši iz Ljubljane poveli su iz prve prilike na susretu preko Trontelja, a nastavak susreta Rijeka je otvorila s nekoliko poluprilika, no u 66. minuti Ivan Lepinjica skrivio je jedanaesterac nad Kurežom, no Nwolokor je odlično pročitao Šaranića. Izjednačenje je donio u 84. minuti Karrica udarcem s 20-ak metara.

30. travanj 2024 15:41