DAMIR KRAJAC Cropix
NEVJEROJATAN PROMAŠAJ

VIDEO Bude li Rijeka prvak ovo bi se moglo pokazati ključnim trenutkom: Perišić odradio sve, a onda - šok

Trajkovski je u 76. minuti imao sjajnu šansu nakon što je zamijenio Kalinića
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 08. travanj 2024. 07:21

Rijeka je u nedjeljnom jadranskom derbiju na Rujevici s minimalnih 1:0 svladala Hajduk i pobjegla mu na 10 bodova prednosti, s +5 u odnosu na Dinamo koji ima utakmicu manje.

Pogodak odluke postigao je Marco Pašalić u 70. minuti, i time splitske Bijele vjerojatno izbacio iz utrke za naslov prvaka.

Hajdukovci bi nakon svega mogli žaliti za velikom prilikom koju je propustio makedonski napadač Aleksandar Trajkovski u 76. minuti osam minuta nakon što je zamijenio Nikolu Kalinića.

Ivan Perišić je u svom HNL debiju s lijeve strane ubacio idealnu loptu pred gol Rijeke, a Trajkovski je s pet metara glavom poslao loptu malo pokraj vratnice.

Osvoji li na kraju Rijeka drugi naslov prvaka Hrvatske u svojoj povijesti, promašaj Hajdukovog napadača mogao bi se pokazati jednim od ključnih trenutaka...

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu.

08. travanj 2024 07:30