Screenshot (YouTube)
IMA LI KRAJA?

VIDEO Nova skandalozna snimka! Slom živaca nakon pogotka na Maksimiru: ‘I to je gol, nema faula‘

Radi se o situaciji kada je Marić postigao gol za vodstvo Rijeke, koji je nakon VAR provjere poništen
Piše: SNObjavljeno: 01. ožujak 2024. 13:10

Iako smo mislili da će se izlaskom svih VAR snimki u javnost afera smiriti, ne prestaju izlaziti kontroverzne snimke. Nova u nizu je s utakmice 24. kola Supersport HNL-a između Dinama i Rijeke na Maksimiru u kojoj je Dinamo slavio 1:0 golom Frana Brodića iz kaznenog udarca u 94. minuti.

Radi se o situaciji iz 48. minute kada je Mirko Marić postigao gol za vodstvo Rijeke, koji je nakon VAR provjere poništen. Naime, jedan od sudaca po postignutom golu kreće sa žestokim psovkama: "I to je gol, nema faula. J*** ti Bog majku, u pi*ku ti j*** Bog majku, a ništa…"

Na snimci je teško procijeniti točno o kojem sucu je riječ. Glavni sudac utakmice bio je Dario Bel, dok su mu pomoćnici bili Goran Pataki i Marjan Tomas. Četvrti sudac bio je Zdenko Lovrić, a u VAR sobi su bili Igor Pajač i Ivan Mihalj.

27. travanj 2024 17:09