DAMIR SKOMRLJ Cropix
RIJEČANI POBJESNILI

VIDEO Situacija s derbija zbog koje je Đalović izgubio živce: Je li sudac donio ispravnu odluku?

Start je bio sprijeda, a Kolumbijac je za prekršaj zaradio žuti karton
Piše: SNObjavljeno: 02. rujan 2024. 10:33

Utakmica Rijeke i Dinama na Rujevici završila je neodlučenih 1:1. Dinamo je ostvario bolji start preko Petkovića, koji je poentirao u 22. minuti susreta, no kako je utakmica tekla tako su i domaćini bili sve bolji. Konkretnija igra Riječana u nastavku nagrađena je pogotkom Hodže u 49. minuti.

Utakmica je tekla u relativno mirnom tonu, sve do samog kraja, kada se dogodio prekršaj zbog kojeg je cijela riječka klupa, zajedno s trenerom Đalovićem, izgubila živce.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu

Bila je to situacija iz 90. minute, kada je loptu uz sam rub terena blizu trenerskih klupa primio Komen Andrić. Tada je na njega krenulo novo Dinamovo pojačanje, Juan Cordoba, i propisno "pokosio" bivšeg dinamovca. Start je bio sprijeda, a Kolumbijac je za prekršaj zaradio žuti karton.

Nakon prekršaja četvrti sudac morao je smirivati riječku klupu, dok je Duje Strukan podijelio nekoliko žutih kartona.

05. rujan 2024 10:40