GORAN MEHKEK/CROPIX Cropix
KAD IZGUBI BOLJI

Ante Ćorić i Eros Grezda zaigrali za posljednjeplasiranu momčad HNL-a i odmah pokazali da će biti pojačanja

Piše: Ante ŠakićObjavljeno: 12. siječanj 2024. 19:05

Rudeš je u petak odigrao drugu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema. Posljednjeplasirana momčad HNL-a na svome terenu izgubila je od slovenske Rogaške rezultatom 1:3. Goste je u vodstvo doveo u 28. minuti Shakeone Satchwell, da bi Karlo Špeljak izjednačio u 54. Pobjedu je na kraju Slovencima donio s dva gola Nejc Gradišar u 74. i 85. minuti.

Trener Zagrepčana Davor Mladina koristio je dva sastava, koja je promijenio na pola susreta. Iako rezultat na to ne ukazuje, Rudeš je bio kvalitetniji suparnik od samog početaka, ulazio je u prilike, ali bez konkretizacije u samoj završnici, a već nakon prve opasnije prijetnje gosti su bili poveli.

Dobra vijest sa zapada metropole je forma koju je pokazao Ante Ćorić. Bivši igrač Rome i Dinama već neko vrijeme trenira s momčadi Mladine, a u petak je pokazao kako može odmah biti od pomoći na travnjaku. Eros Grezda, koji je potpisao za Rudeš, počeo je utakmicu od prve minute i također se pokazao u dobrom svjetlu.

Treba napomenuti kako je Rogaška prije tjedan dana testirala i Dinamo, koji je slavio s minimalnih 1:0.

29. travanj 2024 01:21