Ivan Jelić Balta

ŽELJKO HAJDINJAK Cropix
PRIPREMNA UTAKMICA

Slaven Belupo odigrao neriješeno protiv doprvaka BiH, zabio im i bivši dinamovac

Farmaceuti će u subotu otputovati na udarni dio priprema u Austriju
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 12. srpanj 2024. 20:18

Nogometaši Slavena Belupa u petak su u Cvetkovcu odigrali treću prijateljsku utakmicu u sklopu priprema. Suparnik je bio Zrinjski iz Mostara, doprvak BiH, a susret je odigran na igralištu županijskog elitnog ligaša Tehničara jer se novi travnjak na koprivničkom stadionu čuva za novo prvenstvo.

Dvostruki strijelac bio je Ivan Borna Jelić Balta, koji je prvi gol zabio glavom u 15. minuti na ubačaj Murića za 1:0, a drugi u 49. minuti za 2:1 kad je odbijanac s 15 metara zakucao u mrežu.

Za goste iz Mostara zabio je Ćuže u 19. minuti za 1:1, a konačnih 2:2 postavio je Mlinar u 86. minuti. Farmaceuti će u subotu otputovati na udarni dio priprema u Austriju, gdje će ipak imati bolje vremenske uvjete. Dogovorene su i jake provjere, u kojima će suparnici biti azerbajdžanski Karabah, talijanski Lecce i njemački St. Pauli.

SLAVEN BELUPO - ZRINJSKI 2:2 (Jelić Balta 15., 49./Ćuže 19., Mlinar 86.)

Cvetkovec, Stari breg. Gledatelja 100. Sudac: Rupčić (Hrvatska).

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 66. Jesenović) - Bosec (od 60. Krušelj), Božić (od 60. Boras), Pllana (od 46. Lešković), Lučić (od 60. Katalinić) - Jelić Balta (od 60. Krstanović), Agbekpornu (od 46. Jagušić), Caimacov (od 60. Liber) - Murić (od 46. Marić), Štrkalj (od 55. Lepinjica), Sakota (od 46. Santos).

ZRINJSKI: Karačić - Ćorluka, Šunjić, Barišić, Tičinović - Ramić, Ivančić, Malrkinušić, Kiš, Ćuže - Mulahusejnović. Klupa: Marić, Memija, Jakovljević, Magdić, Corda, Savić, Mlinar, Čamber, Posavec, Abdurahimi, Sabljić.

08. rujan 2024 01:52