Mario Marina

TOM DUBRAVEC/Cropix
PRIPREMNA UTAKMICA

Slaven od 0:2 do remija protiv slovenskog viceprvaka, veteran zabio pod prečku s 20 metara

Sljedeći pripremni susret Farmaceuti će odigrati u četvrtak na Rogli s Mornarom iz Bara
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 02. srpanj 2023. 20:44

Celje - Slaven Belupo 2:2 (Matko 7., 16./Marina 18., Mađarić 81.)

Celje, stadion Z‘Dežele. Gledatelja 500. Sudac: Anže Šepec. Pomoćnici: Armin Turanović i Tomaž Arih (svi iz Slovenije).

CELJE: Obradović, Karničnik, Zec, Vuklišević, Ajhmajer, Kouter, Zabukovnik, Popović, Bobičanec, Matko, Ikwuemesi. Klupa: Rozman, Nemanič, Ljutić, Bilyi, Bandaogo, Vrbanec, Bajde, Mačak, Džumhur, Svetlin.

TRENER: Roman Pilipčuk.

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 46. Marković) – Hlevnjak (od 60. Bosec), Međimorec (od 60. Boras), Račić, Martinaga – Mioč, Marina, Kocijan (od 65. Mađarić) – Crnac (od 70. Šakota), Manaj (od 85. Mrdaković), Hoxha.

TRENER: Ricardo Moniz.

U trećoj utakmici u sklopu ljetnih priprema Slaven Belupo je u nedjelju u Celju odmjerio snage s istoimenim slovenskim prvoligašem, drugoplasiranim u prošlom prvenstvu.

Domaćin je u otvaranju preko Matka postigao dva brza pogotka, no uzvratio je 33-godišnji Mario Marina koji je u 20. minuti pogodio pod gredu s 20-ak metara.

Mogao je Slaven izjednačiti do kraja poluvremena, ali je Mioč iz kaznenog udarca uzdrmao gredu. Dobre prilike početkom nastavka imali su Crnac i Mioč, no nedostajalo im je preciznosti.

Zasluženo izjednačenje stiglo je u 81. minuti. U visokom pritisku loptu je osvojio Mađarić te s 15 metara pogodio suprotni kut za konačnih 2:2.

Sljedeći pripremni susret Farmaceuti će odigrati u četvrtak na Rogli s crnogorskim Mornarom iz Bara.

30. travanj 2024 17:53