U subotu u 15:45 na stadionu Cibalije u Vinkovcima igra se susret devetog kola SuperSport HNL-a između Vukovara i Hajduka, a domaćin je donio neuobičajenu odluku. Splitska momčad će imati potpunu dobrodošlicu u Slavoniji. Za razliku od uobičajene prakse u hrvatskoj ligi da se obilježja gostujućih klubova mogu isticati samo na gostujućoj tribini, Vukovar je objavio da će Hajdukovi simboli biti dopušteni na svim dijelovima stadiona.
„Svim simpatizerima Hajduka koji ovaj vikend dolaze na dugoočekivano gostovanje želimo dobrodošlicu. Obilježja kluba dozvoljena su na svim tribinama. Ugodan boravak u Slavoniji – i neka bolji pobijedi!“, poručili su iz Vukovara.
Klub je pustio online prodaju ulaznica bez ikakvih restrikcija, a dodatno su simpatičnom gestom uključili i vlastite mlade nogometaše, koji su u video poruci pozvali Torcidu i navijače Hajduka da dođu u Vinkovce.
Podsjetimo, Vukovar svoje domaće utakmice igra na stadionu Cibalije jer vukovarski objekt ne zadovoljava uvjete SuperSport HNL-a. Klub je u elitni rang uveo Gordon Schildenfeld, no on je sredinom rujna napustio klupu. Privremeno je momčad vodio Kristijan Polovanec, a trajno rješenje pronađeno je u iskusnom Silviju Čabraji, dugogodišnjem strategu Lokomotive.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....