PAUN PAUNOVIC Cropix
JADRANSKI DERBI

Hajduk i Rijeka se spremaju za finale hrvatskog Kupa, evo gdje možete gledati borbu za trofej

Susret na Poljudu je na rasporedu od 19 sati, a moći ćete ga pratiti uživo i na portalu SN
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. svibanj 2022. 10:08

Hajduk večeras od 19.00 sati dočekuje Rijeku na Poljudu u finalu hrvatskog SuperSport Kupa. Osim što se bore za trofej, onaj tko pobijedi u finalu će preskočiti i jednu stepenicu u europskim kvalifikacijama. Tako će pobjednik u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu krenuti od 3. pretkola, dok će onaj tko izgubi morati u Europu od drugog pretkola.

Hajduk, koji ipak igra na vlastitom stadionu, slovi za velikog favorita, no oba trenera su naglasila kako su u ovakvim utakmicama šanse 50-50 i da odlučuju detalji. Ako u 90 minuta ne bude pobjednika, igraju se dva produžetka od 15 minuta, a ako ni tada ne bude sve riješeno, pristupa se izvođenju jedanaesteraca.

Za one koji utakmicu neće gledati uživo na Poljudu je organiziran i prijenos. Osim što susret možete pratiti u tekstualnom prijenosu na portalu Sportskih novosti, moći ćete ju gledati i na drugom programu HTV-a od 18:20 kada počinje uvodna emisija, kao i na HNTV-u.

26. travanj 2024 17:45