KRAJAC DAMIR/CROPIX
SLAVLJE U BELETINCU

Senzacija u Hrvatskom nogometnom kupu, petoligaš iz Zagorja ispisao povijest

Orijent je porazom od Bednje nastavio niz loših rezultata na početku nove sezone
Piše: T. D.Objavljeno: 28. kolovoz 2024. 19:44

Bednja - Orijent 2:1 (Mašić 10., Geljić 59./Hadžić 61.)

Supersport kup, 1/32 finala

Beletinec, igralište Bednje. Gledatelja 500. Sudac: Vučković 7. Pomoćnici: Krmar i Lovrić (svi iz Zagreba).

BEDNJA: Galoši 7, Puškadija 7, Džijan 7,5, Žganec 7, Horvat 7, Kulji 8, Hojski 7 (od 90+3. Bosilj -), Diaz Da Silva 7, Geljić 7,5 (od 66. Herceg -), Vesenjak 7, Mašić 7,5. Trener: Andrija Balajić 7,5.

ORIJENT: Baždarić 6, Švrljuga 5,5, Milanović 5, Prpić 5, Braut 5, Muminović 5, Kordić-Gružić 5 (od 64. Galešić -), Monjac 5, Li 5 (od 46. Faal 5), Kovačević 5 (od 46. Bubnjar 5), Hadžić 6,5 (od 88. Valjan -). Trener: Slobodan Grubor 5.

U Beletincu se dogodilo veliko iznenađenje. Petoligaš Bednja pobijedio je drugoligaša Orijent koji je ovim porazom nastavio niz loših rezultata na početku nove sezone.

Domaći su došli u vodstvo u 10. minuti pogotkom Mašića, a u 59. minuti za 2:0 zabio je Geljić. Dvije minute kasnije Hadžić je smanjio vodstvo domaćeg sastava i to je bilo sve što su Krimejčani napravili na ovoj utakmici.