1.HNL, 11. KOLO

Lokosi i Slaven bez golova

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. listopad 2011. 22:12

Na otvaranju 11. kola 1.HNL na Maksimiru su se susrele momčadi Lokomotive i Slaven Belupa. Utakmica je završila rezultatom 0:0, a a valja napomenuti kako je Lokomotiva ovim bodom prekinula niz od pet uzastopnih poraza.

Sastav Lokomotive od poletka je krenuo vrlo napadački. Već u 6. minuti zaprijetio je Komorski, ali njegov pokušaj glavom otišao je pored gola.

Momčad Slavena prvi puta je zaprijetila u 18. minuti, ali udarac Stjepana Poljaka otišao je iznad grede. Dvije minute kasnije ponovo prijeti Lokomotiva i to preko Filipa Škvorca, ali njegov udarac sigurno brani Rodić.

Gosti su do kraja poluvremena imali još nekoliko poluprilika, ali rezultat se nije mijenjao.

U nastavku utakmice prva prijetnja stigla je u 65. minuti kada su preko Brozovića zaprijetili domaćini, ali njegov udarac otišao je pored vratiju gostujućeg vratara.

Jedna i druga momčad do kraja utakmice imale su po nekoliko solidnih prilika za promjenu rezultata, ali nakon 90. minuta na semaforu je ostalu početnih 0:0.

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 0:0

23. rujan 2024 02:00