Vojko Bašić/CROPIX
ŠTO ĆE REĆI MAMIĆ?

MALI DERBIJI Hajdukovi kadeti i juniori pred 1500 gledatelja pregazili vršnjake iz Dinama

Danas se na Poljudu odigralo 7. kolo natjecanja u konkurenciji kadeta i juniora. Kadeti Hajduka su s 3:0 (0:0), a juniori s 4:1 (2:1) pobijedili vršnjake Dinama
Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 02. listopad 2011. 16:33

Danas se na Poljudu odigralo 7. kolo natjecanja u konkurenciji kadeta i juniora. Kadeti Hajduka su s visokih 3:0 (0:0), a juniori s 4:1 (2:1) pobijedili vršnjake zagrebačkog Dinama. Na utakmici kadeta bilo je oko 1000, a na utakmici juniora čak oko 1500 gledatelja.

Strijelci za kadete su bili Tonči Mujan u 48. i 56. minuti te Mario Pašalić u 75. Kadeti Bijelih su zadržali stopostotni učinak i pobjegli Modrima na pet bodova.

Juniori Bijelih su slavili sa 4:1. Poveli su Zagrepčani u 7. minuti golom Čakaruna, poravnao je u 13. Ivan Tomičić, u 23. minuti kapetan Josip Radošević doveo je bijele u vodstvo iz penala, 64. Miro Kovačić je povisio na 3:1, a za konačnih 4:1 opet iz penala zabio je najbolji igač utakmice Tomislav Kiš u 73. minuti.

Juniori Hajduka su sa 6 pobjeda i jednim remijem na vrhu ljestvice, čime su pobjegli Dinamu na pet bodova. Rijeka je druga s 18 bodova.

23. rujan 2024 22:18