Davor Zunic / CROPIX
KOPER - RIJEKA 2:1

Rijeka u Sloveniji poražena od Kopra, eurogol Marina Leovca, Balaj zapucao remi

Piše: ArhivaObjavljeno: 15. siječanj 2015. 20:31

Nogometaš Rijeke su u prvoj pripremnoj utakmici za proljetni dio sezone izgubili u Kopru od istoimenog domaćina 1-2 (0-1). Domaći su poveli u 42. minuti preko Rahinoviča, na 2-0 je pvisio Ščulc u 75., a Marin Leovac je golčinom sa 20 metara smanjo na konačnih 2-1.

Dobar trenutak

Imali su pobjednici hrvatskog kupa još dvije prigode za izjednačenje, no prvu je propustio programirani Kramarićev nasljednik, Albanac Balaj, a drugu Nigerijac Ajayi, obojici je domaća obrana blokirala udarce.

Trener Riječana Matjaž Kek izveo je kombiniranu momčad, jedanaestorica iz prvih 45 minuta bili su bolji od suparnika, ali nisu zabili, domaći su ih kaznili nakon prekida. U nastavku se nadmetanje razvodnilo izjmjenama, no Koprani su se bolje snašli.

Rijeka je igrala u sastavu: Vargić; Tomečak, Knežević, Lešković, Bertoša; Cvijanović, Mišić; Jugović, Tomasov, Sharbini; Krstanović (u nastavku su ušli Dangubić, Leovac, Mitrović, Samardžić, Močinić, Ajayi, Balaj, Ivančić, Rebernik i Špikić.

29. travanj 2024 14:08