PRIJATELJSKA

Sloga Čakovec - Dinamo 1-6

Dva pogotka za Modre postigao je Dino špehar
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. rujan 2011. 00:21

Na najbolji mogući način u čakovečkoj su Slogi završili proslavu svog 80. rođendana. u goste je stigao Dinamo koji je domaćina pobijedio 6-1. Odmah čim je utakmica krenula Čakovčani su prvi dvaput zaprijetili. Iza toga, dva je puta u prilici bio Sylvestr, a jednom Sammir. U 18. minuti domaći igrač Davor Vabec sa 20-ak metara je pogodio vratnicu, a četiri minute iza toga Sylvestr je na dodavanje Marottija postigao vodeći pogodak za Zagrepčane. Do kraja poluvremena bilježimo odličan udarac u vratnicu Pokrivača te neiskorištene prilike Sylvestra u 31. i Beqiraja u 41. minuti.

Terensku inicijativu Zagrepčana u drugom poluvremenu prvo su u 61. i 63. minuti iskoristili mladi Špehar za svoj prvijenac u modrom dresu, a iza toga je i Palić bio siguran postigavši vrlo efektni pogodak. Domaći su smanjili ishod, nakon što je Darko Vabec sa 30 m izveo slobodan udarac, koji je iznenadio kompletnu Dinamovu obranu i vratara Lončarića. Do kraja susreta još tri pogotka u mreži domaćeg vratara - prvi je iz kaznenog udarca postigao Kramarić, a iza toga svoje su druge pogotke na utakmici postigli Špehar i Sylvestr za uvjerljivu pobjedu zagrebačkog sastava.

01. svibanj 2024 23:14