BOZIDAR VUKICEVIC/CROPIX Cropix
NIJE JOŠ GOTOVO

Spasitelj Hajduka vraća nadu: ‘Stalno nam se događaju takve greške! Ali sad imamo realne šanse za Europu‘

‘Mi u svakoj utakmici idemo na pobjedu, a drugi neka se onda misle‘, poručuje Marko Livaja.
Piše: Jurica Radić/SNObjavljeno: 05. svibanj 2021. 22:13

Hajduk i Dinamo odigrali su na Poljudu sadržajnu zaostalu utakmicu 22. kola, a 1:1 remi je na kraju, složili su se i treneri, najrealniji ishod. Dinamo je poveo u 16. minuti pogotkom Lovre Majera, a izjednačio je Marko Livaja u 44., svojim prvim pogotkom u najvećem derbiju.

"Bili smo bolji u prvom dijelu, ali napravili smo pogrešku kod njihovog gola. Moramo takve pogreške svesti na minimum, jer događaju nam se već nekoliko utakmica. Možemo biti zadovoljni s igrom, ali ima još i prostora za napredak. Imamo i mladih igrača, dobro su se snašli, dobro igraju. Može nam biti žao što nismo uzeli sva tri boda iz ove šanse u zadnjoj minuti, ali možemo biti zadovoljni jer nismo izgubili. Postigao sam prvi pogodak u derbiju, nastavit ću ovako raditi i doći će sve na svoje. U subotu je već nova utakmica, dvoboj u Varaždinu u kojem očekujem pobjedu kao i u svakoj utakmici. Bit će teško jer je treća utakmcia u sedam dana, ali ta tri boda su nam ključna. Realne su nam šanse za izboriti Europu i dok ima šanse nadamo se ispunjenju cilja. Mi u svakoj utakmici idemo na pobjedu, a drugi neka se onda misle", rekao je Livaja.

18. travanj 2024 06:46