SCREENSHOT: HNTV
SRUŠIO I HAJDUK NA POLJUDU

Ramon Mierez bio je prvo ime Bjeličine momčadi u derbiju 29. kola na Poljudu
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. travanj 2021. 10:18

Nogometaši Osijeka su 1:0 pobjedom protiv Hajduka na Poljudu u derbiju 29. kola preuzeli vrh ljestvice Prve HNL, a prvo ime susreta ponovno je bio Ramon Mierez.

Gol vrijedan tri boda ponovno je postigao najbolji strijelac lige i Bjeličino najveće pojačanje otkad je preuzeo Osijek. Ubojiti Argentinac opet je pokazao da može zabijati i iz najtežih situacija. U 49. minuti je odlično skočio pored Marija Vuškovića i iz zahtjevne pozicije glavom u mrežu proslijedio ubačaj Jugovića te ubilježio već 20. pogodak ove sezone.

Hajduk, koji je tijekom čitavog susreta djelovao nervozno te nije stvorio niti jednu pravu priliku za pogodak, završnicu je odigrao i s igračem manje jer je u 85. minuti zbog dva žuta kartona isključen Fossati.

Osijek sada ima 65 bodova, jedan više uz dvije utakmice više od drugog Dinama koji će u nedjelju ugostiti Istru 1961. Već u srijedu u Gradskom vrtu Osijek i Dinamo igrati vrlo važan međusobni okršaj u sklopu 30. kola.

18. travanj 2024 12:27