POGLEDAJTE GOLOVE

Piše: HinaObjavljeno: 30. srpanj 2017. 11:50

CIBALIA - HAJDUK 1:2 (0:0)

VINKOVCI.- Stadion Cibalije. Gledatelja 2291. Sudac: Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina). Pomoćnici: B.Krićžarić i Crnčić. Četvrti sudac: Zebec. Delegat: Valić.

STRIJELCI:0-1 Said (56), 0-2 Vlašić (76), 1-2 F.Vitaić (82)

CIBALIA (4-2-3-1): Brkić - Karamarko, Zgrablić,Tomašević, Čuljak - Plum, Muženjak (od 79. Filipović)- Štrkalj, Pervan (od 72. F.Vitaić), Galić - Dabro (od 61. Kordić). TRENER. Mladen Bartolović.

HAJDUK (4-3-2-1): Stipica - Juranović, Nižić, Carbonieri, Fomitschow - Kožulj, Radošević (od 68. Savvas), Hamza - Šehić, Vlašić (od 81. Jandrek) - Ohandza (od 46. Said). TRENER. Joan Carrillo.

-------------------------------------------------------

U susretu 3. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Hajduka slavili protiv Cibalije s 2-1 (0-0).

Hajduk se dugo mučio s Cibalijom, koja je bila bolja u prvom dijelu, no Splićani su ipak u 56. minuti došli do vodstva kada je Nikola Vlašić asistirao Ahmedu Saidu koji vara vratara domaćina. U 76. minuti Vlašić je povećao na 2-0 nakon što je vinkovački vratar obranio šut Saida, da bi u 83. minuti Cibalia ipak smanjila zahvaljujući udarcu Frane Vitaića s više od 35 metara, koji je posve iznenadio nespremnog splitskog vratara Stipicu.

Hajduk je sada drugi sa sedam bodova, dok je Cibalia doživjela i treći poraz.

Pred 1800 gledatelja na stadionu Cibalije sudio je Pajač iz Zeline.

Strijelci:0-1 Said (56) , 0-2 Vlašić (76), 1-2 Vitaić (83)