Screenshot
SUIGRAČI SU VEĆ KRENULI SLAVITI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. veljača 2020. 20:25

Izgleda i zvuči pomalo nevjerojatno, ali u središnjoj minuti drugog poluvremena utakmice 24. kola domaćeg nogometnog prvenstva između Intera i Lokomotive, Indrit Tuci promašio je nemoguće.

Njegova je Lokomotiva tada već u Zaprešiću imala vodstvo od 0:2, pokazat će se to i konačnim rezultatom koji je mogao biti i izraženiji u korist gostiju.

Tuci je tek tada ušao u igru, dvije minute ranije odmijenio je Marija Budimira, a onda se dogodio korner s lijeve strane. Lopta je bila sjajno prenesena na drugu vratnicu, s koje Tuci pogađa gredu.

Teško je u ovom kontekstu ne sjetiti se nekih kultnih HNL-promašaja poput onog Ilije Sivonjića i sličnih...