SCREENSHOT HNTV
VRUĆE GLAVE

Desetak minuta prije kraja agresivni su hajdukovci pokušali dostići prednost Varaždina.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. prosinac 2020. 20:46

Žustro je, na trenutke i žestoko bilo u Varaždinu. Domaći su imali 3:0 i, kako se činilo do ulaska u završni dio susreta protiv Hajduka, čistu situaciju za pobjedu nad Splićanima. No, onda je Caktaš s dva pogotka, prvim u 72. minuti, a drugim šest minuta kasnije dignuo pravu buru.

Nedugo nakon gola za 3:2, kada će do kraja biti još devet minuta, Hajdukovi su se nogometaši umalo međusobno potukli. Konkretno, u jednoj je situaciji Jurić pustio varaždinskog igrača Senića u kontru pa ga je Jradi srušio i zaradio karton. Libanonac je zbog toga poludio te se žestoko verbalno obračunao s Jurićem, koji je ljutito krenuo prema svom suigraču. No, strasti su smirili suigrači.

Opet konkretno, Jurića je od zahuktalog Jradija spasio Vušković koji ih je razdvojio u posljednjem trenutku... Eskaliralo bi, tko zna kako bi se stvari između Jradija i Jurića na koncu razvile...