PRVA HNL

VIDEO/FOTO: AKTUALNI PRVAK SLAVIO U KOPRIVNICI Napadač Rijeke 'škaricama' nokautirao domaćeg igrača! Mladić ostao ležati bez svijesti

Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2018. 21:30

U utakmici 28. kola Prve HNL Rijeka je kao gost pobijedila Slaven Belupo 3-1 (2-0).

Strijelci: 0-1 Acosty (32), 0-2 Čolak (38), 1-2 Ivanovski (64-11m), 1-3 Puljić (78).

Pred 2.500 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici sudio je Jović iz Zagreba.

Treća Rijeka sada ima 53 boda, jedan manje od drugog Hajduka, a šest manje od vodećeg Dinama. Slaven Belupo je šesti s 31 bodom.

Utakmicu je obilježio i trenutak u kojem su se mnogi uplašili za stanje domaćeg nogometaša Brune Gode.

U 23. minuti napadač Rijeke Čolak pokušao je odigrati 'škaricama', no umjesto lopte udario je Godu u glavu, a ovaj je na trenutak izgubio svijest i pao na travnjak gdje su mu odmah pritrčali suigrači u pomoć.

Zahvaljujući brzoj reakciji liječničkog osoblja 19-godišnji nogometaš došao je sebi, nastavio igrati, no ipak ostao u svlačionici na poluvremenu kada ga je zamijenio Kitanovski.

27. travanj 2024 20:54