Zagreb, 130810.Stadion u Kranjcevicevoj.Nogometna utakmica izmedjuHrvatski Dragovoljac - Istra 1961.Na slici: Velimir Svalic strijelac prvog gola za Dragovoljac.Foto: Goran Mehkek / CROPIX
 Goran Mehkek / CROPIX
STUPIĆ U 90.!

Hrvatski dragovoljac i Istra remizirali u 'vaterpolu' u Kranjčevićevoj!

Nakon četiri prvenstvene utakmice obje momčadi imaju po bod...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. kolovoz 2010. 22:59

I nakon četvrtog kola HNL-a Hrvatski dragovoljac i Istra su bez pobjede. Na terenu natopljenom vodom podijelil su bodove odigravši 1-1, a za pobjedom sigurno puno više mogu žaliti domaći budući da su vodili sve do 90 minute. Prolom oblaka na početku utakmice odmah je dao nagovijestiti da kombinatornu igru i jedni i drugi mogu zaboraviti. Preskakalo se igru, pokušavalo udarcima iz daljine, ali pravog nogometa malo smo vidjeli.

Sigećani su poveli u 30. minuti pogotkom Švarića nakon centaršuta Jurina, i taj rezultat svijetlio je na semaforu sve do posljednje minute kad je Mladininu momčad šokirao Stupić. Mogli su i ranije Puljani izjednačiti, ali odlične prilike propustili su Župan, Alimi i Roce...

18. svibanj 2024 14:08