Emilio Andreoli/Getty Images
PRVI PORAZ NAKON 2014.

JUVENTUS TORPEDIRAN U BERGAMU Ronaldo i društvo ispali i Talijanskog kupa napunjene mreže, Pašalić asistent

Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2019. 23:40

Nogometaši Juventusa bez Marija Mandžukića u sastavu ispali su u četvrtfinalu Talijanskog kupa. Bolja od talijanskog prvaka bila je Atalanta koja je u Bergamu slavila s 3:0.

Timothy Castagne u 37. i Duvan Zapata u 39. zabili su golove za Juventus koji se nije oporavio od zadobivenog šoka.

U nastavku su Bianconeri pokušavali, ali nisu uspjeli zabiti ni počasni gol, a veliku pogrešku obrane je u 86. minuti iskoristio Zapata i svojim drugim golom postavio točku na i velike pobjede domaćina.

Valja reći kako je Juventus igrao u najjačem sastavu sa Ronaldom, Dybalom i ostalim zvijezdama, a da je hrvatski veznjak Mario Pašalić asistirao za drugi gol Bianconera.

Torinska "Stara dama" je slavila u Kupu u posljednje četiri sezone, a zadnji put je ispala u siječnju 2014. kada je izgubila od Rome u četvrtfinalu. Nakon toga Juve je nizao uspjehe, sve do gostovanja u Bergamu.

28. travanj 2024 14:26