DUJE KLARIC Cropix
PRAZNIK NOGOMETA

Evo gdje možete pogledati uzvratne utakmice Rijeke, Hajduka i Osijeka, svi imaju šansu za prolaz

Sva su naša tri predstavnika remizirala protiv svojih protivnika, ali večeras imaju aktivan rezultat
Piše: SNObjavljeno: 15. kolovoz 2024. 10:18

Večeras se igraju uzvratne utakmice trećeg pretkola Konferencijske lige, kao i uzvrati trećeg pretkola Europske lige.

Rijeka će u goste kod Elfsborga, Osijek također odlazi na gostujući susret kod azerbajdžanske Zire, dok će Hajduk dočekati slovački Ružomberok.

ZIRA - OSIJEK (18:30)

U prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige Osijek je na Opus Areni odigrao 1:1 protiv Zire primivši pogodak u šestoj minuti nadoknade iz jedanaesterca.

Utakmicu pogledajte na kanalu MaxSport 1.

ELFSBORG - RIJEKA (19:00)

Nogometaši Rijeke nisu iskoristili domaći teren ni igrača više tijekom drugog poluvremena protiv švedskog Elfsborga, prvi dvoboj trećeg pretkola Europske lige na Rujevici okončan je bez pobjednika 1:1.

Utamicu možete pogledati na kanalu MAXSport 2.

HAJDUK - RUŽOMBEROK (21:00)

Nogometaši Hajduka odigrali su u Slovačkoj kod Ružomberoka bez pogodaka u prvom susretu trećeg pretkola Konferencijske lige.

Hajduk je bio za nijansu bolji tijekom cijelog susreta, ali uzvrat na Poljudu oba će sastava dočekati u rezultatskom smislu s istih pozicija.