PAUN PAUNOVIC Cropix
U KLUBU ODAHNULI

Neočekivani potez Torcide. Teško je sjetiti se kad su navijači Hajduka zadnji put to napravili

Stadion je grmio svih 90 minuta, a i puno prije početka susreta protiv Torshavna u Konferencijskoj ligi
Piše: SDObjavljeno: 25. srpanj 2024. 23:31

Stvarno je teško sjetiti se kada se ovo zadnji put dogodilo. Moglo se prije početka utakmice uočiti, transparenti na sjeveru Poljuda, okrenuti prema navijačima, pisalo je na njima "Danas bez baklji", otprilike se takav neki natpis mogao razaznati iz daljine, prenosi Slobodna Dalmacija.

I stvarno, ne samo da nije bilo baklji, nego nije bilo ni dimnih bombi, topovskih udara, ma ni prskalica. Ne znači to da atmosfera na Poljudu nije bila na razini. Dapače, stadion je grmio svih 90 minuta, a i puno prije početka susreta. Prava, dostojna dobrodošlica za trenera Gattusa, za Rakitića i sve ostale koji čine Hajduk.

Uzvratio je i Hajduk pobjedom, 2:0, moglo je biti i više golova, cijelu utakmicu Bijeli su nasrtali, nisu gotovo nijednom gosti bili opasni.

Moći će odahnuti i u klubu, neće biti kazne. Pogotovo što je europska utakmica, a u njima se puno teže kažnjava korištenje pirotehnike na tribinama.