Rasprodano! Tko je kupio ulaznicu, kupio ju je jer nema više. Nogometaši Osijeka dočekat će ZTE u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu u grotlu spektakularne Opus Arene.
I posljednje mjesto na novom nogometnom zdanju prodano je tri sata prije početka utakmice. Istok je rasprodan još u ponedjeljak, u utorak su otišla preostala mjesta na zapadu, a u srijedu i četvrtak jedan za drugim su se popunjavali sektori na južnoj i sjevernoj tribini.
Oko 17 sati blagajne su se mogle zatvoriti jer ulaznica više nije bilo, a iz kluba su se na društvenim mrežama odmah pohvalili, ali i upozorili one koji su čekali zadnji čas da su zakasnili, kako je već u drugoj utakmici koja se igra pred njezinim tribinama Opus arena rasprodana.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....