TEŽAK UDARAC

Rijeka će s velikim hendikepom na uzvrat, dva ključna igrača otpala za susret u Ljubljani

Iako su na poluvremenu vodili 1:0, doživjeli su hladan tuš u 76. minuti
Piše: SNObjavljeno: 22. kolovoz 2024. 23:08

Pravi sunovrat doživjeli su Riječani u prvoj utakmici playoffa za Konferencijsku ligu. Iako su na poluvremenu vodili 1:0, a usto imali i igru koja je obećavala te se samo čekao drugi pogodak, doživjeli su hladan tuš u 76. minuti kada su gosti izjednačili iz kaznenog udarca, a malo je nedostajalo da vidimo i potpuni preokret na Rujevici.

Ipak, kao da i to nije bilo dovoljno, nakon utakmice bilo je jasno da Riječane čeka još teži posao u uzvratu. Naime, trupe Radomira Đalovića u Ljubljani neće moći računati na Marca Pašalića i Niku Galešića jer su skupili akumulirana tri žuta kartona.

Galešić je vukao žuti karton još od prošlogodišnje uzvratne utakmice s Lilleom, drugi je dobio protiv Corvinula na Rujevici, a javna opomena na ovoj utakmici izbacila ga je iz konkurencije za uzvrat u Ljubljani.

Pašalić je sva tri žuta skupio ove godine i to svaki put na Rujevici, redom protiv Corvinula, Elfsborga i Olimpije te neće moći pomoći svojoj momčadi u najvažnijoj utakmici dosadašnjeg tijeka sezone.

05. rujan 2024 11:10